صفحه اصلی تاریخچهُ اتوگالری

تاریخچه اتو گالری مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل

 

گالری اتومبیل عارف با بیش از 30 سال سابقه کاری در زمینه فروش انواع خودروهای وارداتی و ایرانی دارای گواهینامه ISO9001 و ISO 10002 ( گواهینامه رضایت مندی مشتری) اولین دارنده این گواهینامه در استان اصفهان در صنف نمایشگاه اتومبیل و یکی از 5 برند معتبر استان اصفهان را داراست.

حاج اکبر عارف موفقیت کنونی خویش را در سایه سالها تلاش و همت در راستای اعتلای فرهنگ عمومی کار و کسب روزی حلال با حفظ شئونات اسلامی به دست آورده است و همواره اعتبار و عزت خویش را در گرو صداقت داشتن و شرط انصاف با مشتری دانسته و با حذف واسطه ها و با فراهم نمودن امکان خرید خودرو به صورت مستقیم از فروشندگان اصلی با نازلترین قیمت برای خریداران توانسته است رضایت مشتریان را همواره جلب نماید .

شهر گز در فاصله 10 کیلومتری ورودی شمال شهر اصفهان در کنار آزاد راه معلم واقع است . این شهر با قدمتی چند هزار ساله دارای دهها بنای تاریخی ثبت شده در فهرست آثار ملی و جاذبه های گردشگری متعددی می باشد . جمعیت این شهر حدود سی هزار نفر و وسعت آن حدود بیست کیلومتر مربع در ارتفاع 1500 متری سطح دریا واقع می باشد .

گالری اتومبیل عارف در شهر تاریخی گز با پیشینه ای کهن، شیرینی یک انتخابی صحیح در شهر گز را رضایت بخش و خاطره انگیز کرده است . وجود چندین بناهای تاریخی در این شهر با قدمتی چند هزار ساله چهره شهر را زیباتر کرده است . حاج اکبر عارف از سال 58  همراه با پدر این حرفه را شروع کرده و با کسب تجربه و دانش لازم در این زمینه از سال 75 با همراهی برادرش منوچهر عارف به این حرفه پرداخته و از شغل خویش اضهار رضایت دارد که لبخند بر چهره او گواه این مطلب است .

عارف خود نیز اهل شهر گز است و ارادت ویژه ای به زادگاه و محل کسب و کارش دارد و تاسیس گالری در این شهر را با توجه به پروانه درخشان و پیشینه اعتبارش به گونه ای امتیاز و ادای دین به گز می داند . این گالری در 2100 متر مربع فضا در قالب 3 سالن بزرگ احداث شده است که در سالن مرکزی آن انواع خودروها با مدل ها و رنگهای متنوع به چشم می خورد. سالن شماره 3 آن سرباز است و مجهز به فضای سبز ، آب نما ، و چشم اندازی زیبا ، امکان دور زدن در نمایشگاه و تصمیم گیری خوب را فراهم می کند و سالن شماره 2 که در حاشیه سالن 1 با فضای زیبا واقع شده است . این اتو گالری زیبا و بی نظیر با تکنولوژی روز اروپا احداث گردیده که به انواع خدمات مشاوره ای و واحد فروش لوازم آپشن ، نمایندگی بیمه ایران ، فضای اداری در دو طبقه شامل قسمت فروش و اسناد و رایانه و طبقه دوم ؛ مدیریت و حسابداری تجهیز شده است .

حاج اکبرعارف موفق شده از سوی شرکت ایران تجارت بعنوان یکی از 5 برند برتر و معتبر استان اصفهان شناخته شود و از سوی شرکت BRS نیز گواهینامه ISO9001 و گواهینامه ISO 10002 رضایت مندی مشتری از شرکت intertect  انگلستان دریافت نماید .

این گالری در عید سعید فطر امسال با حضور مسئولان شهر گز اعم از امام جمعه شهر،اتحادیه ها و نیروی انتظامی و ... افتتاح شده است و مکانی مناسب برای متمرکز نمودن انواع مدل های خودرو ،فراهم نمودن فضای مناسب برای خرید  و امکان انتخاب صحیح برای مشتریان ، دریافت خدمات مشاوره ای ، عدم اتلاف وقت ، شفاف سازی قیمتها برای جلب اعتماد و رضایت مشتریان می باشد. عارف استقبال مشتریان را تاکنون مثبت و رضایت بخش ارزیابی کرده است.

 

پیوندها

 Lexus بازديد[1934]
 Renault بازديد[1421]
 Kia Motors بازديد[2351]
 Mercedes-Benz بازديد[1795]
 BMW بازديد[2131]